До уваги кам’янчан: новий тариф на електроенергію

Уряд підвищив тарифи на електроенергію для населення майже на 80%: з 1 червня єдина ціна складе 4,32 грн/кВт-год
Новий тариф діятиме з 1 червня 2024 року до кінця квітня 2025 року.
Також відбулися зміни і для індивідуальних та колективних побутових споживачів, які проживають в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах), обладнаних електроопалювальними установками:
•  до 2000 спожитих кВт на місяць – 2,64 грн/кВт
•  понад 2000 кВт на місяць – 4,32 грн/кВт
Раніше міністр енергетики Герман Галущенко заявляв, що рівень тарифів на електроенергію для населення не покриває собівартості її виробництва.
Головною ж причиною збільшення ціни на електроенергію є російські обстріли електростанцій

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України