До уваги підприємців! Навчання у бізнес-школі

Агенція розвитку міста проводить додатковий набір групи з числа місцевих підприємців та самозайнятих осіб на навчальний офлайн курс в бізнес-школі.

Навчально-практичний курс триватиме три місяці і допоможе

удосконалити:

— особисті та професійні навички (фінансова грамотність, управління особистими та корпоративними фінансами, управління часом, планування, делегування тощо);

— навики підприємництва (інструменти оцінки та аналізу бізнес-ідей, бізнес-планування, аналіз ринку, інтернет маркетинг, техніки продажів та переговорів, підбір та управління персоналом, основи бухгалтерського та податкового обліку і звітності, робота з електронним майданчиком «Prozorro» тощо).

Навчальний курс є безоплатним для всіх охочих за умови попередньої реєстрації до 09 квітня 2023 року за посиланням:

https://docs.google.com/…/1AJVt19WdLl…/edit

Формат занять:

— 24 заняття упродовж 3 місяців (квітень-червень);

— лекції та практичні вправи по 3 години двічі на тиждень;

— 72 години спілкування офлайн упродовж курсу;

— спілкування з підприємцями-практиками, власниками та керівниками місцевих компаній, що працюють у виробничій сфері, сфері обслуговування та ІТ;

— домашні завдання.

Початок навчань: 10 квітня 2023 року.

Мета курсу бізнес-школи: виховання підприємців та навичок підприємництва.

Бізнес-школа проводиться в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Довідково:

Житомир як пілотна громада долучився у грудні 2021 року до програми міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП з метою розвитку переробної промисловості (включно харчової) і логістики.

Програма фінансується спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine

Метою програми є створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

https://zt-rada.gov.ua/?pages=15162

Джерело

Новости Украины