Дружківка отримає 50 тисяч доларів від ЮНІСЕФ

Дружківська громада увійшла до переліку 51-ї територіальної громади країни, яким завдяки співпраці ЮНІСЕФ та Асоціація міст України надається цільове фінансування у розмірі 50 тисяч доларів США.

Загалом на сьогодні 35 територіальних громад в Україні вже отримали кошти та здійснили або здійснюють закупівлю необхідних товарів чи робіт. На Донеччині це три громади – Дружківська, Маріупольська і Мирноградська. Покровська громада теж незабаром отримає 50 тисяч доларів. Цей фінансовий ресурс можна спрямувати на забезпечення переселенців та сімей з дітьми, постраждалих внаслідок військової агресії рф, товарами і предметами першої необхідності, а також на задоволення їх основних медичних, освітніх, соціальних потреб. В рамках співпраці експерти Асоціації міст України проводять серію тренінгів для органів місцевого самоврядування з метою підвищення їх організаційної спроможності у питаннях фінансування в умовах воєнного стану, проведення закупівель, антикорупційних та інших питань.

В основному, громади спрямовують кошти на облаштування місць тимчасового проживання ВПО; облаштування закладів освіти, підготовку їх до опалювального сезону; закупівлі продуктових та гігієнічних наборів; закупівлі медичного обладнання, обладнання для організації освітнього процесу; облаштування дитячих просторів, місць для відпочинку, ігор та спорту.

Цільова пожертва громадам надається в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів муніципалітетам, які включені до ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Асоціацією міст України. Цей проєкт є продовженням та доповненням ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Саме громади-члени ініціативи першими отримують допомогу.

Джерело

Новости Украины