Дві чернігівки перетворили подвір’я будинку на сміттєзвалище

Десять причепів сміття вивезли комунальники з двору на вул. Софії Русової, 9, що розташований майже у самому центрі Чернігова. У дворі невеликого, на 6 квартир, комунального будинку за декілька років виникло справжнє сміттєзвалище. Для того аби прибрати його працювали двадцять працівників КП «Деснянське» та два трактори.

Про це повідомляться на сторінці Муніципальної варти в мережі Facebook.

Смітник створили за кілька років дві мешканки цього будинку, мати та донька, які стягували непотріб спочатку до себе в квартиру потім у двір. Жіночки захарастивши свою квартиру і загальний двір, перебралися жити до родичів у сусідню п’ятиповерхівку, куди, за словами сусідів, продовжують зносити сміття з усіх околиць.

Після того, як Муніципальна варта втрутилася і залучила усі можливі інстанції, щоб нарешті навести порядок, ситуація зрушила з мертвої точки. Комунальники прибирали цілий день. А обурені «господарки» смітника навіть викликали поліцію, яка також була вражена розмірами смітника і смородом від нього.

За один день ліквідувати смітник не вдалося. Прибирання у дворі на вул. Софії Русової, 9 комунальники продовжуватимуть і далі.

Источник