Дворічна Віолетта, яку знайшли у лісі, перебуває у лікарні із мамою

Загрози життю дитини немає.

Стан здоров’я дитини покращується.

Нині Віолетта Мужичук 2,5 років разом із мамою перебуває у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Харківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«За даними лікарів, стан здоров’я дитини має позитивну динаміку та покращується. Загрози життю немає. Медики продовжують лікування», — повідомили у ХОВА.

Як писав UA-NEWS.in.ua, 23 травня у селі Скрипаї Слобожанської громади дівчинка грала на подвір’ї разом із братом-близнюком. Близько 19:00 мати помітила, що донька зникла і перші пів години намагалася шукати її самостійно, потім повідомила у поліцію. Того ж вечора поліцейські почали пошуки, наступного дня до них долучилися водолази, кінологи, волонтери. За інформацію про зниклу дівчину поліція запропонувала винагороду  Близько тисячі людей чотири дні прочісували місцевість. Дитину знайшли у 10 км від дому.

Заступник начальника ГУНП в Харківській області Вячеслав Давиденко сказав, що це вперше за всю його практичну роботу в карному розшуку, коли маленьку дитину через тривалий час знайшли живу і здорову.

Джерело

Новости Украины