Експертиза підтвердила, що знайдені людські рештки у Роздоллі на Кіровоградщині, належать зниклому підлітку

За інформацією: Суспільне Кропивницький.

13-річний Іван Кадигроба. Фото: поліції області

У Кіровоградській області експертиза підтвердила, що знайдені людські рештки у селі Роздолля Компаніївської громади, належать підлітку, який зник у липні минулого року. Мова йде про 13-річного Андрія Кадигроба, розповіла Суспільному речниця поліції області Віталіна Бевзенко.

Андрій Кадигроб безвісти зник 21 липня 2022 року. О 09:15 дитина пішла у посадку, яка розташована за 30 метрів від будинку, назбирати хмизу та додому не повернулася. Хлопець закінчив 7 клас, був єдиною дитиною у сім'ї.

Мама хлопця Ольга Мірошніченко розповіла Суспільному, що рештки тіла сина знайшли у неї на городі 15 листопада минулого року.

"Було три анонімні дзвінки від жінки та чоловіка в поліцію. Вперше подзвонили 26 жовтня, другий раз через три дні. Поліція приїхала і нічого не знайшла. Потім зателефонували 15 листопада і після цього виявили скелет мого сина. Я його впізнала по передньому зубові, який був у нього надщерблений".

Зі слів жінки, разом з чоловіком пройшли допит у поліції та чотири перевірки на поліграфі. У будинку був обшук. Підозру їм не оголошували.

"У нас на городі є заводьПриродна або штучна затока на річці, у якій течія відсутня або має напрям, протилежний течії річки., коли йдуть дощі, там набирається вода, сантиметрів 15-20. Так от, коли літом влаштовували пошуки Андрія, то його там теж шукали, але нічого не виявили. У мене вдома є три собаки, вони відразу знайшли б його, та й ми б відчули запах тіла. Я переконана, що його рештки сюди підкинули".

За інформацію Віталіни Бевзенко, справу розслідують за статтею 115 "Умисне вбивство". Санкція статі передбачає покарання позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.

Зі слів Ольги Мірошніченко, коли зможуть поховати тіло сина, наразі невідомо. Триває слідство.

Новости Украины