Електромобіль MG 4 провалив тест на керованість (ВІДЕО)

Експерти перевірили керованість електромобіля MG 4.

Велика вага не дозволила авто впоратися з «лосиним тестом».

Відео опублікували на YouTube каналі km77.com.

MG 4 показав далеко не найкращі результати у тестах на керованість. Експерти зазначили, що через велику вагу електромобіль стає нестабільним на високих швидкостях.

Випробування проходив електрокар у версії Luxury з 204-сильним електромотором та акумуляторною батареєю на 64 кВтг. Він здатний розганятися від 0 до 100 км/год за 7,9 секунд та може проїхати 435 км на одному заряді. Автомобіль «взули» у шини Continental PremiumContact C 215/50 R17 XL.

Спочатку MG 4 пройшов тест на слалом. Електромобіль проїхав смугу перешкод за 24,8 секунди, що є одним із найгірших результатів.

Згодом електрокар випробували у «лосиному тесті», під час якого імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі. Завдання тестового автомобіля — уникнути зіткнення. Для успішного проходження випробування необхідно маневрувати на швидкості від 77 км/год.

Водій-випробувач намагався проїхати смугу перешкод на швидкості 77 км/год, але MG 4 втратив зчеплення з дорогою. Єдина успішна спроба відбулася на швидкості 74 км/год.

Новости Украины