Ф’юрі оголосив про повернення на ринг найближчим часом

Ф’юрі оголосив про повернення на ринг найближчим часом

Тайсон Фьюри, фото – Getty Images

Чемпіон світу WBC Тайсон Ф’юрі анонсував повернення на ринг та проведення поєдинку найближчим часом.

“В мене скоро будуть великі-превеликі новини, неминуча дата поєдинку, абсолютно монструозний бій. Залишайтеся на зв’язку, тому що король світу за версією WBC у суперважкій вазі повернеться вже дуже скоро. Всім мир”, – повідомив Тайсон.

Повідомлялося, що Ф’юрі свій черговий поєдинок планує провести влітку. Одним із суперників Тайсона називали Джо Джойса, який став би опонентом Ф’юрі, якби переміг Чжана Чжилея.

На думку промоутера Боба Арума, наступним суперником Ф’юрі міг би стати екс-чемпіон Енді Руїс.

Раніше Циганський король мав провести об’єднавчий бій проти чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO Олександра Усика 29 квітня на лондонському стадіоні Вемблі, але двобій скасували через провал переговорів.

Джерело

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України