Фінал Кубка України у Львові, новий власник «Карпат» та інші новини спорту 27 травня

Головні новини спорту 27 травня

У середу, 27 травня, трапилося чимало важливих подій у світі спорту. Про найголовніші – читайте у огляді Спорт24.

• 1Фінал Кубка України з футболу перенесли в інше місто

• 2Олег Смалійчук офіційно став власником «Карпат»

• 3Регулярний чемпіонат НХЛ офіційно завершено

• 4Розгром від «Шахтаря» та швидка перемога «Динамо»

Фінал Кубка України з футболу в цьому році відбудеться у Львові. Матч мав відбутися в Тернополі, проте через коронавірус його перенесли.

До слова МОЗ дало дозвіл відновити УПЛ 30 травня: дата і календар матчів

• В півфіналі Кубка України «Минай» прийме «Динамо», а «Маріуполь» – «Ворсклу».
  • Львів вдруге в історії прийме фінал турніру – в 2016 році донецький «Шахтар» обіграв тут луганську «Зорю» (2:0).

Колишній віцепрезидент «Карпат» Олег Смалійчук викупив частку Петра Димінського у львівському клубі.

Смалійчук значиться кінцевим бенефіціаром одній з компаній-засновників юридичної особи ФК «Карпати», яка володіє 50% клубу, а Петро Димінський більше не має відношення до клубу.

Що відомо про Олега Смалійчука?

Олег Смалійчук свого часу займав пост віцепрезидента «Карпат». Це досить відомий агент, який проживає в Іспанії і який стверджує, що саме він влаштував один з найгучніших трансферів в історії українського футболу – перехід воротаря Андрія Луніна з «Зорі» в «Реал».

Смалійчук на даний момент претендує на пост президента УПЛ. Вибори відбудуться не раніше кінця нинішнього сезону.

Національна хокейна ліга (НХЛ) оголосила, що регулярний сезон 2019/20 дограний не буде. Він був зупинений в березні, а командам залишалося провести 11-13 матчів.

Ліга хоче дограти сезон, але якщо він відновиться, то відразу з плей-офф, в якому братимуть участь 24 команди (а не традиційні 16). Клуби гратимуть в Кубку Стенлі в двох містах – на Сході і Заході. В даний момент НХЛ розглядає 10 міст. Сезон відновиться не раніше липня.

27 травня донецький «Шахтар» приймав «Оболонь-Бровар» у Києві. Матч завершився перемогою «гірників» – 4:0.

«Шахтар» зумів забити швидкий гол – відзначився Патрік. А через 12 хвилин вже Патрік результативно асистував Марлосу, який подвоїв рахунок. У другому таймі матчу Маркос і Тете довели рахунок до розгромного.

У свою чергу, «Динамо» здолало «Олімпік» (2:0) у своєму другому спарингу перед відновленням сезону УПЛ. Перемогу киянам забезпечив Георгій Цитаїшвілі, який відзначився на 2-й та 4-й хвилинах протистояння.