Фотограф із Дніпра допомагає ЗСУ військовою амуніцією

Аптечки, бронежилети та турнікети: як фотограф із Дніпра допомагає ЗСУ військовою амуніцією. Станіслав Губкін з друзями закуповує, доправляє та вручає допомогу прямо в руки захисникам.

Про це Відкритому розповів волонтер Станіслав Губкін. 

Фотограф із Дніпра допомагає ЗСУ військовою амуніцією

Станіслав Губкін відомий у Дніпрі фотограф та блогер. З 24 лютого він вирішив, що можно отримати дуже важливу користь зі своєї  аудиторії. Станіслав всі 3 місяці з початку повномасштабної війни РФ проти України збирає донати на амуніцію для ЗСУ й з друзями закуповує, доправляє та вручає допомогу прямо в руки захисникам.

«Працюємо, допомагаємо. Наразі трохи впала активність, стало важче. Але є й свої плюси: в Україні з’являється все більше необхідних аптечок, рюкзаків та амуніції з Європи. На початку нелегко було все діставати, завозили тільки з Іспанії. Плюс трохи впала ціна на військову амуніцію. Зараз найбільший попит на рюкзаки та плитоноски, бо вони швидко можуть псуватися, це розхідний матеріал», – розповів волонтер.

Склад військової амуніції у блогера знаходиться вдома. Основну частину виходить закуповувати за допомогою Інстаграму, де знаходиться основна аудиторія Станіслава. Схема класична: чим більше репостів та поширень, тим більше життів буде врятовано.

«Якщо ти не можеш бути волонтером – роби донат. Якщо не можеш донатити – поширюй дописи або допомагай руками. Люди втомилися. Іноді треба робити маленьку «взбучку», нагадувати. Коли я пишу пост трохи зі скаргами, люди репостять та прокидаються», – пояснив волонтер Станіслав Губкін.

Детальліше дивіться у відео.

Источник