Ф’юрі та Джошуа можуть провести бій до кінця року

Фото: Getty Images

Епопея з організацією поєдинку між Тайсоном Ф’юрі та Ентоні Джошуа дійшла до логічного завершення: сторони офіційно підтвердили зустріч у ринзі.

Британські боксери Тайсон Ф’юрі та Ентоні Джошуа все ж зустрінуться на ринзі, повідомляє The Ring.

Видання підтвердило, що спортсмени підписали угоду на проведення поєдинку наприкінці 2026 року.

Джошуа підписав контракт на кілька боїв, першим з яких стане зустріч влітку з албанцем Крістіаном Пренгі.

Варто зазначити, що Джошуа та Ф’юрі вже раніше обговорювали можливість бою в грудні минулого року. Також вони мали намір провести по одному поєдинку перед їхньою зустріччю.

Інформацію про підписання контракту на бій також підтвердив Туркі Аль аш-Шейх.

Також Усик зіткнувся з Верхувеном у напруженій битві поглядів.

Стало відомо, як Усик вплинув на підготовку Джошуа до бою з Ф’юрі

Джерело

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України