Футбольний клуб «Рух» знову оштрафували через м’ячі

«Рух» продовжує грати м’ячами Puma

/ ФК «Рух»

Керівництво Професійної футбольної ліги вкотре наклали штраф на ФК «Рух». Все через відмову використовувати офіційні м’ячі Select.

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу покарав ФК «Рух» за порушення вимог регламенту ПФЛ щодо використання офіційного м`яча змагань. Про це йдеться в повідомленні ПФЛ.

Варте уваги: Кабмін назвав вимоги для повернення глядачів на стадіони

Цього разу клуб повинен заплатити 75 тисяч гривень.

Штрафи для «Руху» за м’ячі: що варто знати

  • З сезону 2019/20 ПФЛ вирішила, що команди Першої та Другої ліг повинні грати офіційними м’ячами змагань. Такими обрали м’ячі фірми Select.
  • З таким рішенням не погодилися у футбольному клубі «Рух». Там заявили, що у них контракт з фірмою Puma, тому вони домашні матчі гратимуть цими м’ячами.
  • Після цього в ПФЛ вирішили штрафувати «Рух» на 25 тисяч гривень за кожен домашній матч, в якому команда не грала офіційними м’ячами.
  • Коли між «Рухом» та «Карпатами» настали напружені відносини, журналісти повідомили, що керівництво «Карпат» заплатило штраф у розмірі 225 тисяч гривень, які були накладені на «Рух». Однак, скоріш за все, ця інформація не відповідає дійсності. На відміну від штрафу, який на «Рух» таки наклали.
  • 75 тисяч гривень – це штраф за три домашні матчі, які «Рух» провів вдома після поновлення чемпіонату.
  • Львівська команда є одним із претендентів на підвищення в УПЛ.

Источник