Гарячі лінії Уряду допомагають. МОЗ

В Міністерстві охорони здоров’я наразі функціонують 3 гарячих лінії, на які можуть звертатися громадяни, щоб отримати інформацію з актуальних питань. 

Цілодобовий контакт-центр МОЗ   —  0 800 60 20 19 

Під час дії воєнного стану  національний контакт-центр МОЗ надає безоплатні медичні консультації. Зокрема, українці можуть отримати відповідь на будь-яке питання зі сфери охорони здоров’я, наприклад: 

  • як знайти необхідні лікарські препарати;

  • як продовжити термін дії довідки з інвалідності;

  • як завантажити COVID-сертифікат.

Також на гарячій лінії лікарі-волонтери дають безкоштовні онлайн-консультації. До роботи в контакт-центрі МОЗ залучено 48 медпрацівників різних спеціальностей, які можуть надати поради та рекомендації. 

Гаряча лінія МОЗ  —  0 800 505 201  

В умовах воєнного стану продовжує роботу гаряча лінія Міністерства охорони здоров’я України. Оператори дають відповіді на найпоширеніші питання зі сфери охорони здоров’я щоденно з 8.00 до 20.00. 

Інформаційно-довідкова служба НСЗУ  —  16 77  

Оператори інформаційно-довідкової служби НСЗУ здійснюють консультативно-сервісну підтримку (понеділок-четвер — 9.00 -18.00,  п’ятниця — 9.00 -16.45) щодо реалізації прав громадян стосовно медичного обслуговування за програмою медичних гарантій. 

За номером 16 77 здійснюється: 

  • Сервісна підтримка закладів охорони здоров’я, з якими укладені договори, щодо питань звітності, роботи з ЕСОЗ, укладання угод тощо.

  • Інформаційна підтримка державної програми Доступні ліки, рецептів, медичних висновків про тимчасову непрацездатність в межах компетенції НСЗУ.

  • Надання роз’яснень щодо об’єму безоплатних послуг, адрес закладів ПМД, СМД, аптек, з якими укладені договори в рамках державної програми медичних гарантій.

За матеріалами урядового порталу

Источник