Глава МЗС підтвердив відмову «Оскара» від звернення Зеленського, назвавши це лицемірством

Глава МЗС підтвердив відмову "Оскара" від звернення Зеленського, назвавши це лицемірством

Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтвердив відмову організаторів кінопремії «Оскар» президенту України Володимиру Зеленському у виступі на церемонії нагородження. Він розкритикував таке рішення у коментарі німецькому виданню BILD am SONNTA.

— Я думаю, що якщо фільм «На Західному фронті без змін» отримає «Оскар» за найкращий іноземний фільм, тоді як президент Зеленський, який воює, веде країну, веде найбільшу війну в Європі з часів Другої світової війни, а не виступає на «Оскарі», ви не знайдете кращого прикладу лицемірства топ-менеджерів та продюсерів кіноіндустрії, — сказав Кулеба.

Глава МЗС наголосив, що коли «Оскар» святкують із шиком та вручають статуетку фільму про війну, не можна ігнорувати жахи нинішньої війни в Україні. Тому що це лицемірство.

— Слова «смішно» недостатньо, щоб описати це лицемірство. Я не сумніваюся як фільм. Я просто кажу, хлопці, коли ви збираєтеся нагородити фільм про війну і не розумієте, що коли ви п’єте шампанське, одягнені в гарні сукні та діаманти, справжня військова історія відбувається тут і зараз, отже, з вами щось не так, — сказав Куліба.

Напередодні 10 березня стало відомо, що американська кіноакадемія відхилила прохання президента України Володимира Зеленського виступити зі зверненням на майбутній церемонії «Оскар». За даними видання Variety, агент компанії з найму акторів Майк Сімпсон звернувся до Академії з проханням включити промову Зеленського до церемонії, але отримав відмову.

Джерело

Новости Украины