Голкіпер врятував команду від поразки голом на останніх секундах

У поєдинку чемпіонату Норвегії воротар Ліллестрема довів, що він аж ніяк не менше, ніж півкоманди.

Надзвичайний епізод стався в останньому турі чемпіонату Норвегії з футболу. У рамках 17-го ігрового дня між собою зустрічалися Ліллестрем і Тромсе.   Гравці Тромсе наразі відчайдушно змагаються за виживання в еліті, тому під час гри з одним із лідерів першості сподівалися тільки на перемогу.   Команда-аутсайдер забила в першому таймі і лідирувала практично до фінального свистка арбітра. Але на 90+4 хвилині воротар господарів Мадс Крістіансен спрацював на диво.   Голкіпер зробив те, що не змогли зробити всі польові гравці разом узяті упродовж усього матчу, – він забив гол.   Воротар побіг у штрафний майданчик суперників на подачу зі стандартного положення. Всіх польових гравців було «розібрано» – і після скидання м’яча партнером по команді він опинився один, без «опіки».   Мадсу вистачило часу, щоб обробити м’яч і холоднокровно переграти колегу із Тромсе. У підсумку гра завершилась із рахунком 1:1.