Голова Донеччини привітав військових з Днем збройних сил України

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ — це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

«Шановні захисники і захисниці України! Вісім років ви стримували російську навалу в межах двох областей, зберігаючи мирне життя на більшій частині країни. Сьогодні росіяни б’ють вже по всій Україні, але ви все одно тримаєте стрій — і виборюєте своєю кров’ю нашу незалежність. Вдячність Збройним силам України — це те, що об’єднує зараз усіх українців. А разом із вдячністю — повага, підтримка і безумовна віра у вас. Той озброєний натовп, що донедавна називав себе «другою армією світу», розбився об міцний мур ЗСУ, і його уламки неминуче відкотяться туди, звідки прикотилися. Можливо, вам не подобається, коли вас називають героями, але весь український народ так вважає і вважатиме завжди. Дякую вам за службу, дякую за відданість і дякую за майбутню Перемогу», — привітав війських зі святом голова Донецької області Павло Кириленко. 

На честь свята пропонуємо вам зробити пожертву ЗСУ, а також привітати рідних, друзів та всіх знайомих військовослужбовців.

Джерело

Новости Украины