Гороскоп на тиждень: відповідальний період для вирішення більшості проблем

Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 9 – 15 серпня:

ОВЕН (21.03-20.04)

З’явиться реальна можливість для корекції своєї долі, внесення в неї чогось нового, незвичайного. Довіртеся голосу своєї інтуїції, і вона вас не підведе. Не поринайте з головою в роботу, зараз краще подумати про відпочинок. Якщо ви ще не були у відпустці, не тягніть. Вам потрібно набратися сил і зарядитися енергією. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Високий ваш творчий потенціал. Але постарайтеся не зв’язувати себе ніякими обіцянками, будьте обачніше, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у своїх планах ви проігноруєте інтереси партнерів, друзів або родини, то це не кращим образом відіб’ється на ваших відносинах. Якщо ви збираєтеся у відпустку, то її добре провести в комфортному для вашого світовідчування місці.Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Ваші цікаві ідеї й чудові думки саме зараз будуть затребувані й здійсняться. Можливі знайомства з новими людьми, побачення, подорожі та багато яскравих вражень. Ваше особисте життя різко зміниться, причому саме так, як ви мріяли. Ви більше не будете самотні, ситуація вирішиться на вашу користь. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

РАК (22.06-23.07)

Не варто заздалегідь переживати з приводу подій, що насуваються. Ви однаково не зможете все вгадати. Але краще планувати справи й зустрічі, інакше вони будуть трохи хаотичні. Будьте уважні й турботливі по відношенню до коханої людини, тому що їй бракує вашого душевного тепла. Розвиток подій буде багато в чому залежати від вашого погляду на проблему, не дозволяйте собі песимізм. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Вам має бути чималому навчитися. Прийдеться пересилити себе і звільнитися від ряду комплексів, які утрудняли ваше життя. У справах від вас буде потрібно зберігати порядок і додержуватися інструкцій. На службі вас очікують більші успіхи, якщо ви не будете розмінюватися на дрібниці. Удалий час для знаходження додаткового джерела доходу. Пам’ятайте, що вміння відстоювати свою точку зору – це не головна умова збереження миру в родині. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – понеділок.

ДІВА (24.08-23.09)

Ви можете захопити навколишніх своїми здатностями, розкривши творчий потенціал. Уміння слухати й чути подарує вам успіх у будь-якій сфері. Якщо для цього є передумови, ви можете вдало поміняти вид діяльності. У вихідні не плануйте нічого серйозного, краще взагалі виїхати за місто. Важливу роль зіграють у вашому житті родичі вони допоможуть вирішити важливі для вас проблеми. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Ділова поїздка може відкрити перед вами нові перспективи. Є шанс, що удача посміхнеться вам, також можливий і зовсім закономірний зліт у кар’єрі. Ризиковані підприємства завершаться успішно в тому випадку, якщо ви правильно розрахуєте свої сили, і не будете покладати великі надії на чиюсь допомогу. Якщо ви незадоволені своїм особистим життям, то у вихідні ймовірне досить перспективне знайомство. Сприятливий день – середа, несприятливий день – п’ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Ви зможете вирішити давню проблему й позбутися усього старого та непотрібного. Подивиться філософськи на ситуацію, що склалася, і ви побачите вихід. Не відволікайтеся на балаканину, робіть свою справу, і надайте іншим займатися своїми питаннями. Вихідні проведіть з друзями. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Вам особливо важливо буде відчути свою незалежність. Це допоможе розкрити творчий потенціал і продемонструвати свої можливості навколишнім. На роботі буде багато суперечок і дискусій, постарайтеся вислухати опонента та аргументовано заперечити. Можливо, ви поміняєте свою думку з деяких питань. В особистому житті час затишку та самітності. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Постарайтеся смирити свою гординю й не відмовляйтеся від запропонованої допомоги, тому що шанси впоратися з поставленими завданнями самостійно дорівнюють нулю. Головні новини можуть очікувати вас вдома. Постарайтеся звільнити для себе більше часу й звести спілкування з колегами, друзями та з рідними до розумного мінімуму. Не варто брехати й темнити. Обман розкриється. Віднесіться серйозно до проблем близьких людей. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Вам доведеться відстоювати свою точку зору перед навколишніми. Намагайтеся робити це максимально коректно й аргументоване, але не випускайте з уваги слова опонентів, у них можуть виявитися коштовні поради. Для досягнення цілей необхідно виявити ініціативу. У вихідні добре б усіма силами уникати конфліктних ситуацій у родині, небажане навіть на жарт сперечатися з будь-якого приводу. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – субота.

РИБИ (20.02-20.03)

Наступає досить складний і відповідальний період, якому може супроводжувати деяке внутрішнє напруження. Для досягнення успіху знадобиться сила волі, зосередженість і душевна рівновага, але якщо бути оптимістом, то все задумане здійсниться. Постарайтеся більш-менш адекватно сприймати все, що відбувається й не йти на приводу у власних ілюзій. Літо вабить на пляж, у ліс, на море. Піддайтеся цьому заклику. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – понеділок.

Источник