Господиню палаючої квартири врятували собаки: у Житомирі горіла багатоповерхівка, 20 осіб евакуйовано

Повідомлення про пожежу в трикімнатній квартирі, що на шостому поверсі однієї з дев’ятиповерхівок м. Житомира надійшло Службу 101 26 грудня о 21:13.

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Житомирській області, на місці з’ясувалося, що на сходовій клітині під’їзду спостерігається сильне задимлення. У квартирі поруч горіли меблі та домашні речі в одній з кімнат. Рятувальники одночасно допомагали вийти на вулицю мешканцям з верхніх поверхів та гасили пожежу. Загалом на вулицю вони вивели близько 20 жителів. Крім того, з квартири, що на 7-му поверсі, по автодрабині фахівці ДСНС врятували 65-річного чоловіка, який через сильне задимлення не міг покинути своє помешкання самостійно через сходову клітину.

Аби загасити пожежу, рятувальники проклали одну рукавну лінію через сходову клітину та ще одну ззовні по пожежній автодрабині. На ліквідацію їм знадобилося менше години.

Вогонь встиг знищити домашнє майно та меблі в одній з кімнат, пошкодив оздоблення коридору. Оперативними діями вдалося запобігти поширенню полум’я квартирою.

Попередня причина пожежі – коротке замикання електромережі. Власницю квартири врятували її двоє собак, які збудили жінку сильним галасом. Коли вона відчинила двері, то побачила, що в коридорі та в одній із кімнат вирує вогонь. Жінка забила на сполох та почала рятувати майно, а сусіди викликали вогнеборців.

Наразі остаточні обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями.

 

Джерело

Новости Украины