Готуємося перемагати, налаштовані лише до такого сценарію — тренер Зорі

Готуємося перемагати, налаштовані лише до такого сценарію - тренер Зорі

Фото: ФК Заря Патрік ван Леувен налаштований на перемогу своєї команди у Румунії

Патрік ван Леувен розповів про підготовку луганської команди до поєдинку у відповідь кваліфікації Ліги конференцій.

Зоря налаштовується на перемогу у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти Університаті. Про це на передматчевій прес-конференції заявив головний тренер луганського клубу Патрік ван Леувен.

Водночас фахівець очікує на складний поєдинок, адже румунська команда вже почала грати в чемпіонаті.

«Чемпіонат у нашого суперника вже розпочався, а у нас ще ні. Тому зараз ми концентруємось на майбутньому поєдинку. У нашому складі все добре, всі футболісти тренувалися у повному обсязі, і ми готові до другого матчу.

Команда показує себе так, як я хотів би. Для нас це друга офіційна гра. Готувались дуже серйозно. Хлопці добре працюють на тренуваннях та у всіх матчах, у яких ми грали. Тож у нас все буде добре.

Це абсолютно природно для футболу, коли змінюється тренер у команді. Для нас це нічого не змінює. Новий тренер для їхньої команди може щось змінити, але для нас — небагато, я так думаю.

Завтра кожен — від гравця до персоналу клубу — робитиме все можливе, щоб команда пройшла далі, ми впевнені у своїх силах. Ми готуємось за нашим тренувальним планом і не дивимось на інших. Готуємось перемагати. Наші гравці налаштовані працювати за таким сценарієм», — цитує ван Леувена офіційний сайт Зорі.

Нагадаємо, у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, який тривав у Польщі, Зоря перемогла Університатю з рахунком 1:0. Матч-відповідь пройде сьогодні, 11 серпня, в Румунії і розпочнеться о 20:30 за київським часом.

Зазначимо, що за день до домашнього поєдинку проти луганської Зорі у румунському клубі змінився головний тренер.

Джерело

Самые свежие новости от издания Корреспондент Нет: оперативная информация, фоторепортажи, актуальные события.