Гран-прі Канади завершився впевненою перемогою Ферстаппена

Пілот Ред Булл вчергове був найсильнішим на трасі і ще ближче підібрався до чергового чемпіонства.

Макс Ферстаппен завоював чергову перемогу у цьогорічному чемпіонаті з автоперегонів Формула-1.

Цього разу йому не було рівних у Монреалі на автодромі імені Жиля Вільнева, де пройшов дев’ятий етап сезону – Гран-прі Канади.

Ветерани Фернандо Алонсо та Люїс Гемілтон хоч і фінішували на подіумі, але не змогли нав’язати боротьбу пілоту Ред Булл.

Результати гран-прі Канади-2023

Ця перемога ще більше наблизила нідерландця до його третього чемпіонського титулу.

Особистий залік пілотів сезону-2023:

1. Макс Ферстаппен (Ред Булл) – 195

2. Серхіо Перес (Ред Булл) – 126

3. Фернандо Алонсо (Астон Мартін) – 117

4. Льюїс Хемілтон (Мерседес) – 102

5. Карлос Сайнс (Феррарі) – 68

Окрім того, перемога Макса Ферстаппена стала для пілота 41-ю у кар’єрі Формули-1 – гонщик за цим показником наздогнав легендарного Айртона Сенну. Попереду лише Льюїс Хемілтон (103), Міхаель Шумахер (91), Себастьян Феттель (53) та Ален Прост (51).