Група Вагнера у Білорусі. Генерали ЗСУ та Польщі зустрілися, щоб обговорити загрозу


Група Вагнера у Білорусі. Генерали ЗСУ та Польщі зустрілися, щоб обговорити загрозу

Сергій Наєв (Фото: ЗСУ)

Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв зустрівся з польським генералом Томашем Піотровскі, щоб обговорити загрозу терористів Групи Вагнера, які перебувають у Білорусі. Про це повідомили у командуванні Об’єднаних сил.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Воєначальники обговорили можливі загрози через розміщення Вагнера в Білорусі, Наєв наголосив на важливості обміну інформацією та досвідом, а також поділився особливостями застосування західних озброєнь.

Піотровскі підтвердив підтримку України у війні проти Росії та пообіцяв загальну допомогу.

“Польща проводить потужну підтримку нашої обороноздатності, що є вагомим та незаперечним вкладом у перемогу над агресором”, — сказав Наєв.

  • Ввечері 23 червня 2023 року ватажок вагнерівців Пригожин заявив про “похід” на Москву. Увечері наступного дня він домовився з владою РФ та відвів війська. Прессекретар Путіна заявив, що Пригожин поїхав до Білорусі.
  • 17 липня Центр нацспротиву повідомив, що вагнерівці почали навчати білоруських спецпризначенців.
  • 19 липня Головне управління розвідки повідомило, що найближчим часом Росія планує чергові провокації із застосуванням важкого озброєння на окупованій Запорізькій АЕС.

Читайте також: НАТО розцінюватиме провокації вагнерівців як підтримувані керівництвом Росії – посол Латвії

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України