ГУР звернулося до мешканців окупованого Криму: закликають працювати з ЗСУ

ГУР обратилось к жителям оккупированного Крыма: призывают работать с ВСУ

Розвідка України звернулася до мешканців тимчасово окупованого Криму та запропонувала їм співпрацювати з українськими військовими.

Про це повідомили в пресслужбі Головного управління розвідки.

“Рішучість військово-політичного керівництва України, українського суспільства та Сил оборони України в питанні повернення усіх тимчасово окупованих російськими загарбниками українських земель, а також ваша підтримка, наближають нашу Перемогу. Просимо і надалі повідомляти інформацію про розташування окупаційних сил та засобів”, – наголосили в ГУР.

Окремо там зазначили, що потрібна інформація про:

  • пункти дислокації, адреси проживання особового та керівного складу окупаційних військ;
  • склади зберігання снарядів та паливно-мастильних матеріалів;
  • точки розміщення, зберігання та ремонту військової техніки;
  • місця розміщення РЕР та РЕБ засобів (характерна ознака: антени та локатори);
  • штаби та пункти управління окупаційними військами;
  • місця зберігання та точок чергування засобів протиповітряної оборони (ППО).

https://tsn.ua/ukrayina/gur-zvernulosya-do-meshkanciv-okupovanogo-krima-proponuyut-pracyuvati-z-zsu-ta-rozpovidati-pro-dislokacyu-rosiyan-2301490.html

 

 

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України