Гурт “Go_A” потрапив до десятки претендентів на перемогу в “Євробаченні-2021” (ВІДЕО)

Вже зовсім скоро усі вболіватимуть за Україну на пісенному конкурсі “Євробачення-2021”. Цьогорічний представник України на конкурсі, гурт Go_A, який днями приїхав до Роттердама, провів першу репетицію на сцені Ahoy Arena.

На офіційній сторінці конкурсу на YouTube з’явився фрагмент виступу учасників. Так, солістка колективу Катерина Павленко постала у шкіряному топі, довгій спідниці та зеленій шубі. Виконавиця потужно заспівала трек “ШУМ”, остаточну версію якого опублікували нещодавно. На сцені також були музиканти та танцівники у білих костюмах.

Букмекери, одразу після репетиції змінили свій прогноз щодо представника України.
Так, шанси на перемогу зросли, йдеться на офіційному сайті конкурсу. Якщо раніше колективу пророкували 20 сходинку, то зараз прогнозують 10-е.
Станом на 10 травня на першому щаблі перебуває Франція. Її шанси наразі оцінюють у 19%. Друге місце посіла Мальта, третє – Швейцарія. Четверте та п’яте місце пророкують Італії та Болгарії відповідно. Україна посіла 10 місце у таблиці з 2% ймовірності перемоги. У десятці також Ісландія, Кіпр, Литва та Швеція.

Іноземні ж глядачі були приголомшені виступом. Зокрема, своє захоплення нашими учасниками висловили мешканці Греції, Азербайджану та Туреччини.
“Я люблю Україну за те, що внесла різноманітність на конкурс. Яка приголомшлива пісня і виступЦе неймовірно!”,  “12 балів від Греції”, – зазначили у коменарях.

Источник