Хакери зламали Telegram-канал Санду, щоб заявити про «корупцію в держорганах» Молдови


Хакери зламали Telegram-канал Санду, щоб заявити про "корупцію в держорганах" Молдови

Майя Санду (фото: EPA)

Хакери зламали офіційні Telegram-канали Президентки Молдови Маї Санду та віцепрем’єра Андрія Спину і опублікували там повідомлення про нібито корупцію в держорганах. Про це повідомляє Newsmaker.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

У Telegram-каналах Санду та Спину з’явилися такі повідомлення: «Корупція пустила глибоке коріння в державні установи. Але ті, хто має з нею боротися і просувати чесне правосуддя, – самі головні корупціонери. Вся правда про корупцію в молдавській прокуратурі та міністерстві юстиції». Автори повідомлення стверджували, що зламали акаунт голови Мін’юсту Молдови Сергія Литвиненка та опублікували його особисті листування.

Пізніше в Telegram-каналі уряду Молдови повідомили, що зламано кілька акаунтів у Telegram, які належать державним діячам. В уряді Молдови заявили, що спростовують правдивість останніх постів і докладають зусилля щодо усунення наслідків кібератак.

  • 1 листопада Санду заявила, що Росія використовує невдоволення людей різким стрибком цін, щоб дестабілізувати ситуацію в країні, і за недавніми протестами в Кишиневі та інших містах стоять спецслужби РФ спільно з проросійськими партіями Молдови.

Читайте також: Росія через протести намагається схилити уряд Молдови на свій бік – ОК «Південь»

Джерело