Хейні наразі на підйомі, він впевнено впорається з Ломаченко — промоутер

Хейні наразі на підйомі, він впевнено впорається з Ломаченко - промоутер

Фото: Getty Images Хірн не вірить у Ломаченка

Голова промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн поділився очікуваннями від титульного поєдинку.

Василь Ломаченко все ще дуже сильний боєць, проте не має шансів у бою з Девіном Хейні. Так вважає відомий промоутер Едді Хірн. На його думку, головна проблема українця це старість, через що американець повинен достатньо впевнено з ним розібратися.

«Ломаченко — неймовірний боєць, усе ще один із найкращих у легкому дивізіоні. Просто він став трохи старшим, більш зношеним, отримав більше травм і не має сильного імпульсу.

Давайте подивимося на кілька останніх його боїв. Ломаченко бився з Теофімо Лопесом. Він програв йому, переніс операцію на плечі, а потім повернувся в поєдинку з Масайоші Накатані та впорався з ним. Це хлопці досить низького рівня.

Я не думаю, що це місматч. Я вважаю Ломаченка одним із найкращих бійців незалежно від вагової категорії. Я просто думаю, що Девін наразі на підйомі. Зі своїми швидкістю та навичками він цілком впевнено впорається з Ломаченком», — цитує Гірна Boxing News 24/7.

Нагадаємо, бій Девіна Хейні та Василя Ломаченка має відбутися 20-го травня на арені MGM Grand в американському Лас-Вегасі.

Раніше відомий американський тренер дав пораду Ломаченку перед боєм з Хейні.

 

Джерело

Новости Украины