Horizon Capital залучив $125 млн до нового фонду для інвестицій в українські компанії


Horizon Capital залучив $125 млн до нового фонду для інвестицій в українські компанії

Фото: скріншот прес-служба Офісу президента/Youtube

Американська інвесткомпанія Horizon Capital оголосила про запуск фонду для інвестицій в українські технологічні та експортно-орієнтовані компанії (Horizon Capital Growth Fund IV), у який на першому етапі залучила $125 млн. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Першими донорами фонду стали Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міжнародна фінансова корпорація (IFС), дочірня компанія KfW Group, голландський підприємницький Банк розвитку (FMO), Швейцарський інвестфонд для ринків (SIFEM), Western NIS Enterprise Fund і Zero Gap Fund.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе

Загалом Horizon Capital планує залучити до фонду $250 млн.

«Вдячний інвесторам фонду Horizon Capital Growth Fund IV за увагу до України. І за розуміння того, що інвестувати в наших людей, в ідеї та компанії українців краще саме зараз – у той час, коли інвестиції означають, що ви долучаєтеся до нашої перемоги», – прокоментував створення фонду президент Володимир Зеленський.

«Для нас велика честь увійти в історію, запустивши перший фонд для України та Молдови з 24 лютого, і бути першим, хто підтримав ці країни після того, як вони отримали заслужений і важко завойований статус кандидата в члени ЄС у червні», – сказала Ленна Кошарни, генеральний директор Horizon Capital.

Horizon Capital є провідною приватною інвестиційною компанією в Європі з активами на суму понад $1,2 млрд від інвесторів з базою капіталу, що перевищує $570 млрд. Компанія залучила понад $580 млн у вигляді капіталу зростання для підтримки підприємців з України та Молдови за 5 років. Фонди, керовані Horizon Capital, інвестували у понад 160 компаній, у яких працює понад 77 000 осіб у регіоні.

  • 22 вересня Міжнародна фінансова корпорація (IFC) виділила $30 млн для створюваного під управлінням Horizon Capital фонду інвестицій в українські компанії.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Джерело