Якщо Путін застосує ядерну зброю проти України, має бути військова відповідь світу – Земан


Якщо Путін застосує ядерну зброю проти України, має бути військова відповідь світу – Земан

Мілош Земан (фото — Twitter політика)

Не лише в Європі, а й у всьому світі держави мають дати зрозуміти Кремлю, що у відповідь на рішення російського диктатора Володимира Путіна застосувати проти України ядерну зброю Росія зіткнеться не лише з дипломатичною реакцією світової спільноти, а й з її військовою відповіддю на агресію. Про це заявив президент Чехії Мілош Земан після зустрічі у Празі з еміром Катару Тамімом бін Хамадом Сані, пише ресурс ceskenoviny.cz.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

На думку чеського президента, існує «серйозний» ризик ядерного конфлікту через російські загрози, а тому лідери та уряди всіх країн «мають направити абсолютно чітке попередження» Москві.

«Про те, що якщо Російська Федерація застосує ядерну зброю на території України, реакція буде не тільки дипломатична, а й військова, з усіма наслідками, що звідси випливають», – підкреслив Земан.

Читайте також: Остін попередив Шойгу щодо застосування ядерної зброї проти України

Емір на це відповів, що його країна «завжди наполягає на дипломатії у вирішенні суперечок» та «всі конфлікти мають вирішуватися шляхом переговорів».

  • Глава Міноборони Великої Британії Воллес вважає малоймовірним застосування Путіним ядерної зброї.
  • 5 жовтня в Держдепі заявили, що, як і раніше, не бачать змін в ядерних військах РФ, і назвали риторику Кремля безвідповідальною.
  • У РНБО також вважають, що новини про готовність РФ завдати ядерного удару — спроба схилити Україну та Захід до переговорів.
  • У НАТО пообіцяли «суттєві наслідки» для РФ, якщо вона застосує ядерну зброю.

Читайте також: Подоляк про новини щодо ядерної зброї РФ: Це ІПСО для схиляння України до переговорів

Джерело