За інформацією: Суспільне Вінниця.
Ілюстративне фото. Фото: Суспільне Вінниця
До 20 листопада триває прийом заявок від фермерів на пільгове кредитування. Про це Суспільному розповів директор департаменту агро-промислового розвитку Олег Сідоров. Гроші, а це майже 5 млн грн, з обласного бюджету виділили на програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2025 роки.
З них 600 тисяч гривень, за словами Сідорова, спрямують на компенсацію людям за придбання доїльного обладнання. Решту – на пільгове кредитування. Умови позики – 6% річних терміном на 3 роки.
"На це з обласного бюджету виділено 4,4 мільйони гривень. В одні руки можна отримати до 400 тисяч гривень. Пріоритети будуть надаватись тим підприємствам, які будуть купляти обладнання для переробки і зберігання аграрної продукції. Які будуть купляти маточне молочне поголів'я ВРХ. І ті, які будуть купувати міні техніку для обробки сільгоспугідь", – каже Олег Сідоров.
Приймати заявки від фермерів в обласному фонді сприяння інвестиціям та будівництву розпочали з 11 жовтня. За словами Олега Сідорова, нині на розгляді 8 заяв на пільгове кредитування і 17 – на компенсацію за доїльне обладнання.