Інспекторку Львівської митниці повторно спіймали на хабарі (ФОТО)

Викрито та повідомлено про підозру державному інспектору митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці за фактом одержання хабаря, вчиненого повторно.

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
 
За даними слідства, посадовиця одержала від громадянина хабар за забезпечення безперешкодного переміщення ним товару через митний кордон смугою руху «зелений коридор» в напрямку «в`їзд в Україну», та нескладання протоколу про порушення ним митних правил.
 
Свої послуги фігурантка оцінила у 8 000 грн.
 
Задокументовано неодноразове одержання жінкою неправомірної вигоди. На даний час тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання про обрання запобіжного заходу і відсторонення підозрюваної від посади.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Львівського районного управління поліції №1 ГУ НП у Львівській області., за сприяння працівників ВБ митниці та Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.

Фото: Львівська обласна прокуратура

Раніше повідомлялося, СБУ та ДБР проводять спільні обшуки по всій вертикалі митниці (ФОТО).

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України