Іван Федоров розповів про незвичайний прапор, який майорітиме на головній площі Мелітополя

Иван Федоров рассказал о необычном флаге, который будет развеваться на главной площади Мелитополя

Мелітопольці в усьому світі долучилися до флешмобу Прапор Соборності. На цей прапор у Мелітополі чекає особлива місія. 

Війна розкидала мелітопольців не тільки по всій Україні, а й світу. Але відстань об'єднує, як би не намагався розділити нас ворог, мелітопольці вірять у ЗСУ, і разом наближають перемогу.

Флешмоб Прапор Соборності стартував на передовій. 115 окремий мелітопольський батальйон територіальної оборони ЗСУ підписали прапор "До зустрічі у Мелітополі" та відправили його міському голові Мелітополя Івану Федорову, який також долучився до флешмобу:

— Сила єдності українців робить соборною всю нашу державу. Де б ми не були, ми бажаємо одного: разом підняти український прапор у звільнених від окупації містах, адже це означатиме наближення нашої перемоги, — сказав Іван Федоров. 

Після цього прапори вирушили в подорож Україною. Локації відкриті в Ужгороді, Львові, Хмельницькому, Києві, Кропивницькому, Дніпрі та в Запоріжжі. Відео з хештегом #ПрапорСоборності, мелітопольці можуть викладати в мережу, або вислати підписаний прапор з-за кордону чи інших міст України на адресу відкритого простору допомоги "Саме тут", що розташований у Запоріжжі (пр. Соборний, 8).

За словами Івана Федорова, усі ці прапори переходитимуть від людини до людини, переїжджатимуть із міста в місто, з країни в країну. А його кінцевою зупинкою стане визволений український Мелітополь. У підсумку всі прапори соборності будуть об'єднані на центральній площі Мелітополя — вже скоро.

 

Джерело

Новости Украины