Ізмаїльчанка Діана Хаджирадєва завоювала медаль на чемпіонаті з бодібілдингу

В Одесі 31 березня відбувся чемпіонат з бодібілдингу «Південна Пальміра», де ізмаїльська спортсменка та тренер Діана Хаджирадєва завоювала бронзу.⠀

31 березня в Одесі пройшов турнір «Південна Пальміра» з бодібілдингу, класичного бодібілдингу, чоловічого фізик, бодіфітнесу, велнесу, фіт-модель та бікіні. Цього року оргкомітет прийняв рішення включити до програми змагань додаткові категорії (яких не було раніше): класик фізик, мускуляр фізик, модельний фітнес новачки, модельний фітнес.

Переможці визначалися у вагових, ростових та вікових категоріях по сумі балів, здобутих у раундах.

Ізмаїльчанка Діана Хаджирадєва на змаганнях виборола бронзову медаль.

— Це результат дисципліни, сумлінної та кропіткої праці, роботи над собою і з собою, підкреслила спортсменка. – Здається, я була найстаршою, тому для мене бронза — це гордість! Дякую Всесвіту та ЗСУ за цю можливість бути тут і зараз.

Діана планує взяти участь в Чемпіонаті України, який пройде 13-14 квітня у м. Черкаси.