«Жовтий» рівень небезпеки встановили у Рівному: кільком закладам дозволили працювати

фото ілюстративне

Сьогодні, 29 вересня, відповідно Рішення позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 00:00 на території міста Рівного встановила «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусу. Діятиме він — два тижні.

Тож тепер в цих межаї діятимуть певні заборони. А саме:

1. Забороняється проведення масових заходів (культурних, релігійних, спортивних, розважальних, соціальних та рекламних, тощо).

2. Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у всіх видах транспорту у кількості, що перевищує кількість місць для сидіння, яка передбачена технічною характеристикою транспорту.

3. Дискотеки, робота розважальних закладів в тому числі і розважальних клубів. Організація банкетів у ресторанах, кафе, барах, їдальнях, закусочних, кафетеріїв, буфетів, тощо.

4. Відвідування садочків та закладів дошкільної освіти, коли було виявлено хоча б одного хворого на коронавірус.

Варто додати, що комісія дозволила роботу таких закладів: Рівненського міського центру комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «КРОК», садочку №45 (ясельна група), де четверо працівників хворіли коронавірусом, Громадській ініціативі «Ювілейний — найкращий» Ю. Романенка та всім приватним освітнім творчим структурам, за умови дотримання карантинних вимог.

Читайте також: Рівнянка лишила трьох неповнолітніх дітей, а сама поїхала до іншого міста

Источник