Кабмін розширив фінансування грантів для бізнесу єРобота за кошти фонду відновлення


Кабмін розширив фінансування грантів для бізнесу єРобота за кошти фонду відновлення

Денис Шмигаль (Фото: пресслужба Кабміну)

Кабінет міністрів відповідною постановою дозволив використати гроші «Фонду відновлення та трансформації економіки» для фінансування грантів для бізнесу єРобота. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

«У Національному банку України створено спеціальний рахунок «Фонд відновлення та трансформації економіки». Ми пропонуємо використати кошти з цього рахунку для надання грантів на перероблення в межах програми єРобота», – сказав Шмигаль.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе

За його словами, завдяки коштам фонду буде сформовано та розширено десятки переробних підприємств і створено тисячі нових робочих місць.

Прем’єр уточнив, що вже понад 2000 бізнесів по всій країні було створено завдяки програмі єРобота.

«Фонд відновлення та трансформації економіки» був створений у березні минулого року. Його мета — акумулюватися та спрямовувати кошти міжнародних партнерів на проєкти з трансформації економіки.

  • 21 червня 2002 року Кабмін затвердив програму безповоротної грантової підтримки малого та середнього бізнесу єРобота. Її обсяг – 16 млрд грн. Гранти єРоботи розділили за шістьма напрямками. 2 серпня держава видала перші гранти на нові сади та ягідники в межах єРоботи.
  • 3 жовтня бізнесу дозволили витрачати гроші грантів на роботу на оренду, лізинг та рекламу.
  • 10 листопада бізнесу спростили доступ до державних грантів єРобота: подати заявку можна онлайн.

Підписуйтесь на наш Instagram: корисні пояснення актуальних тем

Джерело

Новости Украины