Кам’янчанин Вадим Бжезинський побореться за перемогу в «МастерШеф. Битва сезонів»

Наш земляк Вадим Бжезинський, більш відомий як Пава, став фіналістом «МастерШеф. Битва сезонів».

 

Про це повідомляє Наш Репортер
Прем’єра кулінарнаго шоу відбулася на телеканалі «СТБ» наприкінці січня цього року і була зупинена у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну. Проєкт повернувся в ефір 20 серпня о 19:00 і виходить з першого випуску щосуботи. Двадцятка улюблених глядачами учасників минулих сезонів знову зійшлась у змаганні за кулінарну першість. Оцінюють їхню майстерність судді Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський.
Серед учасників переможець сьомого сезону Пава, який запам’ятався не лише оригінальними стравами, а й своїм коронним «курлик». Хлопець із простої сім’ї, його мама – швачка, а тато, коли був живий, працював на заводі. Вадим з дитинства хотів стати кухарем, але не мав можливості вчитися. Дивився кулінарні блоги і готував нові страви для своєї дівчини. А потім переміг у кулінарному шоу і прославився на всю країну як Пава.
У суботу, 17 грудня, вийшов 17-й випуск проєкту. За підсумками змагань у фінал потрапили чотири учасники шоу, в тому числі Пава. Наступної суботу ми дізнаємось, хто стане переможцем «МастерШеф. Битва сезонів».

Новости Украины