Канцелярське та офісне приладдя від торгової мережі TA-DA – величезний вибір товарів, можливість отримання скидок

В пошуках товарів домашнього вжитку, для активного відпочинку чи риболовлі, для виконання садово-городніх робіт, іграшок для дітей чи офісного приладдя необхідно відвідати декілька спеціалізованих магазинів, очікуючи своєї черги для оплати придбаного товару або для отримання кваліфікованої консультації продавців. Набагато легшим і доступнішим є процес придбання всіх перелічених вище товарів в онлайн-магазинах або шляхом інтернет-замовлення сайті https://ta-da.ua/ мережі супермаркетів TA-DA. Оформивши замовлення покупці можуть отримати товар в будь-якому з 28-ми супермаркетів торгової мережі, які знаходяться у 18 містах нашої держави (щомісячно покупцями торгової мережі стають понад 500 тисяч громадян).

Особливості замовлення та придбання товарів

Сайт замовлень торгової мережі TA-DA відзначається інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, де ввівши назву певного товару (з понад 20 тисяч найменувань, що присутні на сайті) на вибір покупця зразу ж пропонується декілька десятків однойменних товарів, які відрізняються ціною, фірмою-виробником та функціональними можливостями. Так, ввівши в розділі офісна канцелярія слово «калькулятор» до уваги потенційного покупця буде запропоновано вибір із 41 однієї обчислювальної машинки ціною від 19 грн. до 584 грн., виробниками яких виступають 6-ть китайських компаній.

Загалом в розділі «офісне приладдя» представлено майже 80 найменувань різноманітних товарів, включно з:

  • канцелярськими ножицями, пластиковими лінійками та органайзерами;
  • лотками для зберігання паперів, скорозшивачами, зошитами та бланками;
  • дироколами, кнопками-гвіздочками, тубусами, канцелярськими кнопками, клеєм, скотчами та бейджами.

Серед незаперечних переваг замовлення та придбання товарів в торговій мережі TA-DA покупці відзначають велику площу супермаркетів, яка перевищує понад 600 кв. м та використання мережею власного гарантійного сервісу. 

Канцтовари від мережі супермаркетів TA-DA

Навіть в часи суцільної комп’ютеризації та діджиталізації існування будь-якого офісу неможливе без використання офісного паперу, на якому ведеться вся документація та ділова переписка, кулькових ручок, папок для зберігання документів тощо. На сайті https://ta-da.ua/products/category/77946 покупці можуть замовити чотири різновиди ксероксного паперу та 52 види паперу для записів, який представлено в декількох кольорових рішеннях. 

Використовуючи бонусну програму мережі магазинів TA-DA покупці мають можливість зекономити від одного до чотирьох відсотків від вартості канцелярського скотчу, папок-конвертів, газетного паперу, касової стрічки, папки-портфеля на блискавці, папки-швидкозшивача та багатьох інших видів канцелярського чи офісного приладдя. Для отримання знижок покупцям необхідно придбати будь-який товар (товари) вартістю понад 250 грн., зареєструватися на сайті інтернет-магазину та завантажити спеціальну версію мобільного додатку торгової мережі.

Новости Украины