Капітальний ремонт у бердянському ДНЗ продовжується відповідно до відкоригованого проєкту

У 2021 році у Бердянську почалась реконструкція дошкільного навчального закладу № 28. Під час проведення робіт було внесено певні правки та доопрацювання плану для покращення кінцевого результату. 

Відповідно до першочергового плану реконструкції будівлі ДНЗ планувалось проведення як зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Так, у приміщеннях проводиться капітальний ремонт та утеплюють зовнішні стіни будови. Крім цього, особливу увагу звертають на ремонт у будівлі овочесховища та харчоблоку, а також закупівлі нового обладнання. 

Благоустрій території — один із основних аспектів будівництва та реконструкції об’єктів. Заплановано провести озеленення території, облаштувати тротуари та доріжки з плитки, встановити малі архітектурні форми на ігрових майданчиках, влаштувати огорожі та замінити ворота. 

Особливу увагу звернено на дотримання правил безпеки у будівлі. Проводиться улаштування системи протипожежного водопроводу, заміна існуючої системи опалення, заміна частини господарсько-побутової каналізації, заміна огородження на внутрішніх сходових клітинах та утеплення покрівлі. 

Після коригування у проєкті з’явились нові пункти, які мають зробити об’єкт комфортнішим та, в першу чергу, сучасним. Наприклад, планується розробка низки заходів, спрямованих на зниження витрат енергоресурсів, а також створення енергопаспорту та сертифікату енергоефективності. 

Обов’язковим пунктом є безбар’єрність, тобто виконання заходів інклюзивності з урахуванням потреб певного закладу (відповідно до вимог ДБН (державно будівельних норм)  “Інклюзивність будівель і споруд”). 

Наразі роботи на об’єкті продовжуються і вже після остаточного завершення коригування буде укладено договір на реалізацію додаткових робіт.

Департамент культури та інформаційної політики

Источник

Новости Украины