Карантин: в управлінні патрульної поліції в Сумській області прийом громадян — обмежено

На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» в управлінні патрульної поліції в Сумській області прийом громадян — обмежено!

Прийом ведеться лише з питань повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

З усіх інших питань просимо звертатися до УПП в Сумській області письмово, на адресу: 40009, м. Суми, вул. Білопільський шлях, 18/1, або на електронну пошту sumy@patrol.police.gov.ua.

Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ «Про звернення громадян».

Згідно з ст.5 цього закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян, особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України.

Источник