Кіт-блогер Степан показав кадри ракетного удару по Львову (ВІДЕО)

Харківський кіт Степан, який здобув популярність завдяки своєму профілю в «Instagram» практично по всьому світу, став свідком ракетної атаки росії по Львову, де він зараз перебуває зі своєю господинею. На кадри потрапили густі клуби диму, за якими спостерігала кішка Стефанія — подруга пухнастого блогера, повідомляє «Оbozrevatel».

Відповідним відео Степан поділився на своїй «Instagram»-сторінці. Під публікацією залишили лаконічний підпис: «15.11.22». Це всім відома дата, коли росія вчинила черговий акт тероризму, залишивши без електроенергії велику кількість населених пунктів України, а також забравши життя мирних громадян.

На оприлюднених кадрах перелякана Стефанія бачить, як внаслідок влучення ракети в один із критичних об’єктів почалася пожежа.

Під відео зібралося чимало коментарів від закордонних шанувальників блогера. Вони висловлювали підтримку коту та всім українцям.

«Бережіть себе, люди», «Тільки не знову, будь ласка… Сподіваюся, ви в порядку», «О боже, ні! Будь ласка, бережіть себе! Господи, допоможи українському народу», «Як же набрид путін, йому треба зникнути», «Моє серце з вами», «Як це страшно», — залишали коментатори з різних країн світу.

Як повідомлялося, український кіт Степан став лауреатом престижної премії в індустрії блогерів.

Джерело