«Клієнти знову зі світлом»: у ДТЕК заявили про відновлення електропостачання Києва

Енергопостачання Києва, ДПЕК, електропостачання Києва, енергосистема України, водопостачання Києва, ракетні удари по інфраструктурі Фото: Громадське | Вулиці Києва ввечері темні

У компанії уточнили, що частина споживачів поки що залишається без світла, оскільки диспетчери «Укренерго» ще не повністю стабілізували енергосистему.

Related video

Енергетична компанія «ДТЕК Київські електромережі» оголосила про відновлення електропостачання всіх споживачів Києва й об’єктів міського водоканалу.

«Ми повністю відновили електропостачання для споживачів і об’єктів водоканалу… Наші фахівці перевели на тимчасову схему живлення всіх знеструмлених споживачів у Києві. Ці клієнти знову зі світлом», — повідомили в компанії, уточнивши, що деякі споживачі все ж таки поки що залишаються без електрики.

Це пов’язано з тим, що системний оператор НЕК «Укренерго» був змушений вдатися до екстрених обмежень електропостачання. Щойно енергосистему вдасться стабілізувати, світло з’явиться в усіх абонентів.

У ДТЕК звернулися до киян із проханням максимально знизити навантаження на електромережі та не вмикати енергоємні прилади із 17:00 до 23:00.

В «Укренерго» повідомили, що разом із операторами розподільчих мереж компанія прагне швидше відновити пошкоджену енергетичну інфраструктуру, ремонтні бригади працюють цілодобово.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що до 22:00 енергетики планують стабілізувати ситуацію зі світлом.

Нагадаємо, 31 жовтня енергосистема столиці зіткнулася з проблемами після ранкового ракетного обстрілу окупантів. Російські стратегічні бомбардувальники випустили по Україні 50 ракет Х-101/Х-555, цілячись по енергооб’єктах. 44 ракети вдалося збити українським засобам ППО.