КНДР запустила дві балістичні ракети за день до візиту віцепрезидента США до Сеула


КНДР запустила дві балістичні ракети за день до візиту віцепрезидента США до Сеула

Кім Чен Ин і солдати КНДР (Фото: EPA)

28 вересня Північна Корея запустила дві балістичні ракети малої дальності біля свого східного узбережжя, заявили військові Південної Кореї за день до прибуття до Сеула віцепрезидентки США Камали Гарріс. Про це повідомляє Reuters.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Запуск було здійснено через два дні після того, як сили Південної Кореї та США провели військові навчання у водах біля східного узбережжя півдня за участю авіаносця. У неділю Північна Корея запустила ще одну балістичну ракету у бік моря біля свого східного узбережжя.

Сьогодні ракети були запущені із району Сунан у Пхеньяні, столиці КНДР, повідомив Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї.

За їхніми словами, вони пролетіли близько 360 км, досягнувши висоти 30 км та максимальної швидкості 6 Маха (7450 км/год).

Рада національної безпеки Південної Кореї провела екстрене засідання та засудила випробування, пообіцявши продовжити нарощування «переважного» потенціалу для стримування Північної Кореї.

  • 13 липня 2022 року Україна оголосила про розрив дипломатичних відносин із КНДР. Північна Корея відповіла на це – згадали США та ядерну зброю.

Джерело