Стало відомо, коли в Кам’янському планують завершити опалювальний сезон. У Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва підготували відповідний проєкт рішення виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Документ опубліковано 14 березня на сайті мерії. Так, опалювальний сезон рекомендовано завершити з 24 березня, за умови стійкої середньодобової температури зовнішнього повітря вище 8 градусів тепла протягом трьох діб поспіль. Рішення, за яке ще мають проголосувати члени виконкому, ухвалюєтся “З метою зменшення витрат природного газу теплопостачальних підприємств на потреби постачання теплової енергії споживачам усіх категорій Кам’янської міської територіальної громади”. 
Сергій Мельник/ журналіст
Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.
Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.
На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.
Читайте також
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. “У восьми закладах проводимо ремонти покрівель. У
6-7 червня городян запрошують на відкриття супермаркету «Епіцентр Food&Home» у м. Кам`янське, вул. Звенигородська, 12-Б.
Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про те, що Національною установою
Хід робіт перевірив мер Андрій Білоусов. “Завдяки підтримці гуманітарного відділу посольства Швейцарії в Україні
З 1 червня у Кам’янському зросте вартість проїзду у трамваї. Відповідно до рішення виконкому
На урочистій лінійці в одному з навчальних закладів побував міський голова Андрій Білоусов. “Цього
Криворізькі правоохоронці викрили схему заволодіння бюджетними коштами під час закупівлі піску для дитячих майданчиків.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. Перевірив хід виконання ремонтів житлового фонду в
У заході взяв участь міський голова Андрій Білоусов. “Культура та історична пам’ять єднають суспільство
Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП ДОР
