«Колос» — «Динамо» 0:3: числа та факти. Подвійний ювілей для Андрієвського

Минулої середи у 28 турі чемпіонату України київське «Динамо» перемогло у гостях «Колос» (3:0). До вашої уваги цікаві статистичні факти та числа за підсумками цієї гри.

Фото — Олександр Попов

• 9-й матч «Динамо» та «Колоса» в УПЛ: 6 перемог динамівців, 2 нічиї та одна перемога ковалівців, різниця м’ячів 23−5.
  • 4-а в чемпіонатах велика перемога «Динамо» над «Колосом».
  • Безгольова серія ковалівців в матчах з динамівцями триває в УПЛ 362 хвилини.
  • Безпрограшний гостьовий серіал динамівців триває в УПЛ 11 матчів: 10 перемог та нічия.
  • «Динамо» на полях суперників забиває голи впродовж 23-х матчів — 50 м’ячів.
  • «Динамо» при Олександру Шовковськомув гостях очок не втрачає — 5 перемог, в тому числі 2-а підряд з великим рахунком.
  • 27-й в чемпіонатах автогол суперників «Динамо», в тому числі 1-й гравця «Колосу».
  • Один з найшвидших «самострілів» суперників динамівців в УПЛ — на 9-й хвилині.

Найшвидші автоголи суперників «Динамо» в чемпіонатах України

Хвилина Дата Гравець Клуб Рахунок (поле)

8′ 19.08.2006 Олексій Храмцов «Зоря» 1:2 (д)

9′ 24.05.2023 Євгеній Волинець «Колос» 0:3 (д)

16′ 21.08.2020 Тарас Завійський «Олімпік» 1:4 (д)

19′ 16.04.2000 Роман Русановський «Маріуполь» 1:6 (г)

20′ 19.08.2007 Сергій Пшеничних «Карпати» 3:7 (г)

20′ 04.05.2015 Ілля Глушицький «Говерла» 0:6 (г)

• 290-й матч у складі «Динамо» провів Віталій Буяльський: 187-й — в УПЛ, 21 — в Кубку, 76 — єврокубках та 6 — в Суперкубку.
  • 100-й матч в УПЛ провів Олександр Андрієвський: 56-й — в «Динамо», 2 — в «Металісті», 24 — в «Чорноморці» та 18 — в «Зорі».
  • 10-й гол в УПЛ забив Олександр Андрієвський: 4-й — в «Динамо», 3 — в «Чорноморці» та 3 — в «Зорі».
  • 40-й «сухий» матч в УПЛ провів Георгій Бущан.

40-й 24.05.2023 «Колос» 3:0 (г)

• «Динамо» 76-й раз в чемпіонатах України перемагає саме з рахунком 3:0, в тому числі 28-й раз на чужому полі.
  • Кількість голів «Динамо» в чемпіонатах України збільшилася до 1999-ти.