Конгресмен США: Росіє, вам усім потрібен Ісус. Але найближчим часом вистачить і HIMARS


Конгресмен США: Росіє, вам усім потрібен Ісус. Але найближчим часом вистачить і HIMARS

Адам Кінзінгер під час служби у ВПС США (фото — сайт політика)

Американський конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер, який відстежує аудіоперехоплення розмов окупантів із родичами в Росії, дивується з приводу агресивності таких співрозмовників. Ветеран ВПС США припустив у Twitter, що росіянами не вистачає Бога, але найближчим часом достатньо буде і ракетних систем M142 HIMARS на озброєнні ЗСУ.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Кінзінгер послухав перехоплення розмови російського військового в Україні з дружиною, де вони кричать, і написав: «Чи всі російські пари так кричать одне на одного, коли перебувають на межі поразки? Це, напевно, вже четвертий перехоплений дзвінок, який я чую, де така ворожість».

«Росіє, вам усім потрібен Ісус. Але HIMARS буде достатньо найближчим часом», – дописав член Палати представників від штату Іллінойс.

Американські ракетні системи M142 HIMARS допомогли Україні вистояти у літній фазі повномасштабної війни: завдяки дюжині установок ЗСУ знищують склади боєприпасів і командні пункти росіян у глибокому тилу. Офіційний Київ закликає США поставити значно більше цих установок (а також балістичних ракет до них) для переходу в контрнаступ.

  • Раніше Кінзінгер підтримав ідею, що потенційна аварія на Запорізькій АЕС через росіян має спричинити активацію 5-ї статті статуту НАТО про колективну оборону.
  • В одному з перехоплень окупант боїться контрнаступу ЗСУ: «Мы тут все останемся. Они пойдут огромными силами».

Читайте також: «Ракета прилетела – всех и…» Росіяни розповіли про знищення командного пункту: аудіо

Джерело