Короткий гайд стосовно вибору блендера

В умілих руках дана техніка суттєво прискорює приготування їжі. Представлено безліч моделей, що відрізняються різноманітними функціями: подрібнювання, збивання, перемелювання, різання, натирання тощо. Вони творять чудеса, дозволяють приготувати справжні кулінарні шедеври.

На сайті https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/blendery.html представлено широкий асортимент по доступним цінам. Усі блендери відрізняються високою якістю, довгим експлуатаційним терміном, стійкістю до передчасного зносу. Консультанти допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант з урахуванням ваших побажань. Вони надають відповіді на запитання, знаходять до кожного покупця індивідуальний підхід. Ви точно залишитеся задоволені якістю обслуговування та отриманим товаром.

Різновиди

Блендери поділяються на наступні види

  • Стаціонарний – до комплектації входить пластикова чаша з кришкою, корпус з моторчиком. Всередину поміщається продукт, обирається необхідний режим (стандартно 3-5 швидкості). В більш дорогих пристроях передбачено поступове регулювання до необхідної позначки. Така конструкція досить немаленька, потребує місце на полички.
  • Занурювальний – має вигляд палички, працює вручну. До складу входить сам блендер та чаша без кришки. Також в наявності можуть бути додаткові насадки (наприклад, вінчик для збивання). Чаша має певний об’єм, тому можна покласти тільки допустиму кількість продуктів. Щоб перемолоти більше знадобиться декілька етапів.

Перший варіант може справитися навіть з твердими продуктами, являється універсальним, підходить для більшості рецептів. Правда він більш шумний, дорогий та громіздкий. До переваг другого відноситься просте зберігання (можна розкрутити), компактні розміри, наявність окремих насадок, але підходить не для всіх продуктів.

Як вибрати

Після визначення типу блендера, необхідно звернути увагу на наступні критерії:

  • Потужність – 300 Вт перетворюють м’які компоненти в однорідну масу, 500-700 здатні подрібнити варені продукти, 700 та вище зможуть перемолоти навіть заморожені інгредієнти, горіхи та лід.
  • Режими та швидкість – стандартний режим включається після натискання кнопки, можна збільшувати чи зменшувати. Режим турбо включає техніку на повну потужність, але через певний час вона зупиняється.
  • Ножі – кількість вістрів впливає на якість роботи та подрібнення. Двох ножів достатньо для перемішування, оптимальний варіант – три та більше.
  • Матеріал – пластик стоїть дешево, легкий, стійки до сколів. Скло не зберігає запаху їжі, більш стійке до зносу. Термоскло оптимально для гарячих страв. Метал максимально міцний, але вбирає аромати. Нержавіюча сталь надійна, але досить важка.

Об’єм чаші та комплектація залежать від ваших потреб. Стаціонарні моделі мають набір із різних ножів. Комплектація занурювальних більш цікава, окрім подрібнювача часто зустрічається вінчик, окрема насадка для кремів та пюре.

Новости Украины