Країнам, які хочуть «дружити і з Україною, і з Росією», все складніше це робити – Кулеба


Країнам, які хочуть "дружити і з Україною, і з Росією", все складніше це робити – Кулеба

Дмитро Кулеба на саміті АСЕАН (фото — ЕРА)

Тим країнам, які з політичних міркувань намагаються всидіти на двох стільцях та «дружити і з Росією, і з Україною», це все складніше робити. Про це в ефірі національного марафону заявив з полів саміту АСЕАН у Камбоджі міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, говорячи переважно про Азійський регіон.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«З тих чи інших політичних причин деякі країни, скажімо так, продовжують грати в гру «а давайте дружитимемо одночасно і з Росією, і з Україною», але правду нема куди діти – їм все складніше це вдається на тлі варварської поведінки Росії на території України», – відповів він на запитання телеведучого, як там ставляться до війни.

Кулеба додав, що цей регіон Азії «дуже добре знає, що таке іноземне вторгнення», і міністри, з якими він спілкувався, «належать до покоління людей, які пам’ятають війну».

«Тому – повна симпатія на боці України. Це відчувається. Я поспілкувався увечері з камбоджійцями на вулиці: люди знають Україну, президента Зеленського. <…> У всіх – і офіційних осіб, і неофіційних, повне захоплення та повага до Збройних Сил України та до звільнення нами наших територій», – зазначив він.

Глава МЗС повідомив також, що він мав колективну зустріч з міністрами країн Азії на тлі подій навколо втечі окупантів з Херсона.  «І всі вони були просто під враженням від того, чого досягла Україна за ці вісім місяців і як ми виганяємо агресора».

  • Раніше він розповів про цілі своєї поїздки в Камбоджу.
  • 12 листопада Кулеба зустрінеться в Азії з держсекретарем США Блінкеном.

Джерело