Краматорці, які постраждали від підтоплення 4 квітня, продовжують отримувати допомогу

  Краматорці, які постраждали від підтоплення 4 квітня, продовжують отримувати допомогу, у тому числі, від міжнародних благодійних організацій.   Сьогодні організації “Aktion Deutschland Hilft”, “CARE.Ukraine” та ГО “АВАЛІСТ” спільно забезпечили усіх заявників гуманітарними наборами, які складаються з електрочайників, мітел та лопат, дезинфікуючих засобів тощо.   Нагадуємо, що всі постраждалі від повені можуть отримати фінансову допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету.   Більше про це можна прочитати за посиланням —> https://krm.gov.ua/dopomoga-postrazhdalym-vid-poveni/

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України