Краматорськ під обстрілами: як живе місто де не вщухають сирени

Щодня у Краматорську лунає сирена та постійно фіксують «прильоти» по інфраструктурі та прилеглих населених пунктів міста. Більшість мешканців Краматорська виїхали, а ті, хто залишаються — продовжують ходити на роботу та нашвидкоруч лагодять зруйноване росіянами.

За словами очільника області Павла Кириленко, населення Краматорська на сьогодні складає близько 80 тисяч жителів. У місті пошкоджено дуже багато  будинків та чимало обʼєктів соціальної інфраструктури.

Краматорці продовжують отримувати гуманітарну допомогу.

За підтримки численних міжнародних та державних фондів, громадських організацій та волонтерів, люди отримують набори гуманітарної допомоги. Але цього не достатньо для нормального харчування. 

До початку повномасштабної війни у Краматорську працювали багато великих та маленьких продуктових магазинів. Зараз в місті майже всі магазини зачинені. Працюють два великих супермаркети де є майже всі продукти, але з дуже високими цінами.

Також в місті відновили автобусне транспортне сполучення, а тролейбуси повернулись на свої звичні маршрути. Але з відновленням автобусного сполучення платний проїзд теж  повернувся. Вартість квитка за проїзд в тролейбусі становить 12 гривень, а в автобусі — 20 гривень. Нагадаємо, що попередні вісім місяців проїзд у громадському транспорті Краматорська був безплатний.

У Краматорську також працюють Пункти Незламності Адресу найближчого до вас пункту ви можете дізнатись зателефонувавши до Контакт-Центру Краматорська, за номером 0990991505 або 1505 (зі стаціонарних). У Пунктах Незламності, є: Гарячий чай, Світло, Тепло, Санвузли, Місця для відпочинку, Можливість підзарядити мобільні телефони. У пунктах можна знаходитись 24/7 та під час комендантської години, але треба прийти до її початку чи перебувати до її завершення.

 

Джерело

Новости Украины