«Краще здохнути тут, ніж в Україні». Зірка серіалу «Школа» в Москві зробила скандальну заяву

22-річна Ліза Василенко, модель та акторка знятого молодіжного серіалу «Школа», тепер живе та працює в Москві, звідки вона виступає з антиукраїнськими заявами, пише 0372.ua з посиланням на Еспресо.TV.

Випади проти України вона здійснює як у себе в соцмережах так і під час спілкування з російськими медіа.

Отримуйте головні новини дня — Telegram або Viber.

«Коли зі мною трапляється якась хр*нь, я думаю: всяко краще здохнути тут, ніж в Україні», — заявила вона 31 березня 2021 року в інтерв’ю московському проєкту «Пушка».

Україна, наголосила Василенко, нібито може запропонувати їй менше гонорарів та можливостей для розвитку, ніж Росія.

Натомість ту частину своєю аудиторії, яка не схвалила її рішення про переїзд, акторка вважає «тупою».

“У плані патріотизму… типу, проміняла країну, ля-ля-ля. Але я ніяк на це не реагую. Якщо чесно, я можу назвати таких людей тупими. Чесно, це тупість. Судити людину по її національності, по тому, куди людина поїхала, не поїхала. Та, блін, поїхала б я в Америку — мене б не хейтили тоді. Тільки тому, що Україна з Росією сру**ся, чомусь приплітають до цього інших людей, які ніяк до цього не відносяться. Це не нормально, якщо люди вже так реагують — то це край. Типу навіть вже не має сенсу спілкуватися”, — додала Василенко.

При цьому дівчина не приховує, що вирушила до Москви виключно заради заробітку.

“Я бачила Москву тільки так: тільки з боку ескорту, бабок. Я боялася (переїжджати — ред.). Але я розуміла — що, я буду з цим страхом в ду*і сидіти? Потрібно йти далі. І я пішла. Просто я не готова сидіти на місці, поки інші щось роблять. Я теж хочу”, — зазначила Ліза.

Москва для неї є значно кращою за Україну, попри те, що саме у Москві, за її власними словами, її було зґвалтовано в 17-річному віці.

«У мене немає половини спогадів. У мене є початок і кінець. Початок — я сиджу, п’ю, кінець — мене *** жирний дід. Мене зґвалтували. Я пам’ятаю просто, що він зверху, він величезний, а я не можу вилізти… Навіть якщо мама буде дивитися це інтерв’ю, вона почує це вперше», — сказала Василенко.

За її словами, вона голою вибігла на вулицю і зупинила таксі. 

Після виходу інтерв’ю, ввечері в п’ятницю, 2 квітня, Єлизавету Вадимівну Василенко було додано до бази даних Миротворця. Там її названо «провокатором» і тією особою, яка «заперечує російську агресію» та «приймає участь в «інформаційних провокаціях Росії (країна-агресор) проти України».

У відповідь на це вона записала відеокоментар і заявила, що “не зобов’язана любити свою країну тільки тому, що в ній народилася”.

“У мене два висловлювання з цього приводу. Перше: п***ець. Друге: звертаюся, напевно, до фанатичних патріотів, які це зробили. Я не зобов’язана любити свою країну тільки тому, що я в ній народилася, виросла, росла. Я можу бути вдячна, але зобов’язань у мене жодних немає, ні перед ким і ні перед чим. Просто, будь ласка, запам’ятайте це”, — повідомила Василенко.

Крім того, у відповідь на коментар одного з користувачів акторка знову повторила, що “не повинна любити країну”, в якій народилася.

Читайте також: Закінчення локдауну: Ізраїль лідирує за кількістю провакцинованих громадян

Пробне ЗНО на Буковині: коли і як проходитиме тестування

Источник