Кубок Європи з баскетболу змінив формат, українські клуби отримали нових суперників

«Київ-Баскет» отримав нового суперника в Кубку Європи ФІБА
/ БК «Київ-Баскет»

ФІБА змінила формат Кубку Європи. У цьому турнірі виступають одразу три українські клуби – «Дніпро», «Київ-Баскет» та «Прометей».

ФІБА вже не вперше змінює формат проведення Кубка Європи. Цього разу зміни стосуються формування груп, місця проведення матчів (та їх кількості), та виходу в плей-офф, пише basket.com.ua.

Варте уваги Українські баскетболісти відмовилися грати в збірній з американським легіонером

Щодо кількості груп та суперників українців

У турнірі виступлять 24 команди. перед тим їх розбили на 7 груп (три групи по чотири команди та чотири групи по три команди). Тепер же буде шість груп, в яких буде чотири команди. Таким чином три групи, які були в групі G, були добавлені в групи B, D та F.

Саме в групі B виступають дві українські команди – «Київ-Баскет» та «Прометей». Тож окрім болгарського «Рілскі», команди також зіграють і проти австрійського «Капфенберга».

«Дніпро» залишився в групі E, і в нього суперники не змінилися – англійський «Лондон Лайонс», швейцарський «Фрібург» та польський «Анвіл».

Коли та де відбудуться матчі

Змінилася і дата проведення матчів. Кубок Європи мав стартувати 6 січня. І кожна команда мала зіграти по шість матчів (три вдома та три на виїзді). Натомість тепер всі матчі відбудуться в так званих «бульбашках» – в одному місті однієї з команд. І команди зіграють лише три матчі – по одному з кожним з суперником в групі. Вони відбудуться з 26 до 29 січня.

Вихід в плей-офф та визначення переможця

У плей-офф вийдуть дві кращі команди з кожної групи. А також чотири з шести кращих команд, які посядуть треті місця. В 1/8 фіналу між собою не зможуть зіграти команди, які виступали в одній групі.

Матч 1/8 фіналу та чвертьфіналу будуть складатися з одного матчу. І вони теж відбудуться в бульбашках в одному з міст. Їх заплановано на 23 та 25 березня.

Визначення переможця Кубка Європи відбудеться в Фіналі чотирьох 23-25 квітня.

Источник