Легендарний генерал Сирський став почесним громадянином Харківської області

Олександр Сирський керував контрнаступом і звільненням Харківщини.

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник, Герой України Олександр Сирський став почесним громадянином Харківської області.

Таке рішення ухвалили депутати Харківської облради на позачерговій сесії 24 грудня. 

За таке рішення депутати віддали 83 голоси. Більше до лав почесних громадян сьогодні нікого не приєднали. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Сухопутними військами розповів про контрнаступ на Харківщині

Олександр Сирський — один з авторів Харківської контрнаступальної операції. За кілька днів блискучого наступу, за оцінками Інституту вивчення війни, ЗСУ звільнили більше 2500 кв. км, знищили сотні одиниць техніки. Коли ЗСУ зайшли в Куп’янськ та Ізюм, російські частини, відрізані від постачання, почали відходити з півночі Харківської області за кордон.

Харківська операція увійде у підручники військової справи як один з найбільш вдалих контрнаступів у світовій історії. 

 

 

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України